Human Resources Poland ( Hr.pl ) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Personalnych / HR

Stalowa Wola
HR/jobs.pl

Obowiązki

  •         Prowadzenie procesów rekrutacyjnych.
  •         Przygotowywanie ocen okresowych pracowników.
  •         Tworzenie zakresu obowiązków dla poszczególnych stanowisk.
  •         Współpraca z kierownikami działów.
  •         Planowanie i koordynowanie działań dotyczących szkoleń i podnoszenia kwalifikacji pracowników.
  •    Realizowanie polityki personalnej firmy.

Wymagania

  •         Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  •         Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, szkoleń.
  •         Umiejętność przeprowadzania ocen okresowych.
  •         Wykształcenie wyższe – preferowane ZZL, psychologia, finanse.
  •         Umiejętność organizowania pracy własnej na samodzielnym stanowisku.
  •         Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office.
  •         Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

  •         Umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
  •         Atrakcyjne wynagrodzenie.
  •         Możliwość awansu.
  •         Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia.