Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista ds. personalnych

ikona Dodano: 06.04.2022

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie dokumentów kadrowych związanych z bieżącą obsługą pracownika
  • zatrudnianiem oraz rozwiązywaniem umów o pracę
  • rozliczanie czasu pracy
  • prowadzenie oraz archiwizacja akt osobowych pracowników

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty w kadrach,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office
  • samodzielność, rzetelność i zaangażowanie
  • Mile widziane: Znajomość programu Optima, Płatnik, doświadczenie kadrowo-płacowe

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w gronie profesjonalistów w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz bardzo ciekawe wyzwania, wpieramy osoby mające ciekawe pomysły;
  • Przyjazną atmosferę;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Atrakcyjne warunki finansowe;
  • Pakiet medyczny.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Florentyna sp. z o.o.

Florentyna jest rodzinną firmą, istniejącą na polskim rynku od 1989 roku. Fundamentami wszystkich naszych sukcesów jest kadra pracownicza. To dzięki jej niesłabnącej determinacji i przede wszystkim, pasji tworzenia, staliśmy się ekspertami w swojej dziedzinie. Na przestrzeni ponad 20 lat stworzyliśmy marki, które na stałe zagościły w polskich domach, wśród nich: Florina, Botti Electronic, Miss Lucy, Emalia Pleszew, Praktyczna oraz Magnus.

Klauzula informacyjna więcej
Specjalista ds. personalnych
ikonaKalisz
FLORENTYNA ZpChr