AP VECTOR (KRAZ 11459) – to agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim. Świadczymy usługi rekrutacyjne dla firm z sektora produkcji, handlu oraz budownictwa. Naszym Kandydatom pomagamy znaleźć oferty dopasowane do ich doświadczenia i oczekiwań.

Aktualnie dla naszego Klienta jednego z największych producentów materiałów budowlanych w Polsce poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Ochrony środowiska i BHP

Kościan
BHP/2018

Obowiązki

Nadzór nad realizacją przepisów z zakresu ochrony środowiska (ISO 14001:2015)
Zapewnienie odpowiedniego przeszkolenia pracowników z zakresu obowiązujących przepisów i procedur
Prowadzenie dokumentacji, sprawozdawczość i analityka w zakresie dotyczącym ochrony środowiska

Dodatkowo możliwe w przypadku odpowiednich kwalifikacji:

Prowadzenie szkoleń BHP i P.POŻ
Realizacja celów i raportowanie wyników z zakresu BHP

Realizacja wewnętrznych audytów, identyfikowanie zagrożeń

Wymagania

Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej
Bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie ochrony środowiska
Znajomość norm ISO 14001:2015
Pożądane BHP i P.POŻ PN-N18001:2004, lub OHSAS
Umiejętność prowadzenia szkoleń i audytów wewnętrznych
Wiedza z zakresu emisji dwutlenku
Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Interesującą pracę w międzynarodowym koncernie, w którym kwestie ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa stanowią priorytet w działaniach
Umowę o pracę na pełen etat w godz. 8-16
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
Pakiet benefitów: Karta Multisport, opieka medyczna, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do podręczników dla dzieci, szkolenia, paczki świąteczne

Osoby wysyłające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych)

Zapoznaj się z naszą klauzulą RODO: http://www.apvector.pl/rodo.htm

Kościan

AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.