Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista ds. Obsługi Należności

ikona Dodano: 25.04.2022

Twój zakres obowiązków

  • Stały monitoring stanu należności firmy
  • Prowadzenie spraw windykacyjnych w zakresie windykacji telefonicznej, postępowania przedsądowego, nadzór nad postępowaniami sądowymi
  • Przygotowywanie i wysyłanie dokumentów: wezwań do zapłaty, not odsetkowych, potwierdzeń sald należności oraz raportowanie statusu poszczególnych należności
  • Obsługa wewnętrznego programu windykacyjnego firmy, wprowadzanie notatek dotyczących dłużników
  • Cykliczne przygotowywanie raportów i analiz dotyczących klientów Spółki
  • Współpraca z innymi działami Spółki w celu realizacji powierzonych zadań
  • Tworzenie wewnętrznych procedur i instrukcji związanych z wykonywanymi zadaniami w celu usprawnienia pracy Spółki, optymalizacja procesów
  • Zgłaszanie dłużników do zewnętrznej firmy windykacyjnej oraz nadzór nad prowadzonymi sprawami (bieżący monitoring stanu przekazywanych spraw, korespondowanie z przedstawicielami zewnętrznej firmy windykacyjnej, informowanie o stanie zadłużenia, itd.)
  • Realizacja zadań zleconych przez przełożonego niezbędnych dla sprawnego funkcjonowania Spółki

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Dokładność, rzetelność i skrupulatności
  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i zdolności matematyczno-logiczne
  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań
  • Koordynowanie wielu zadań jednocześnie
  • Znajomość pakietu MS Office (w tym znajomość MS Excel, Word)
  • znajomość prawa w zakresie windykacji wierzytelności będzie dodatkowym atutem

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne

QUANTA ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA

Quanta Energy S.A. jest częścią Grupy R.Power która jest liderem w branży PV w Polsce z 20% udziałem w rynku fotowoltaiki użytkowej i rosnącą obecnością na innych rynkach europejskich (m.in. Włochy, Portugalia, Hiszpania i Niemcy).

Quanta Energy S.A. obniża koszty energii w przedsiębiorstwach poprzez projektowanie i budowę instalacji fotowoltaicznych oraz innowacyjne rozwiązania techniczne dla sektora przemysłowego i handlowego.

Dzięki specjalizacji w segmencie B2B zapewniamy unikalne rozwiązania finansowe dla firm oparte na funduszach własnych. Nasz zespół projektowo-montażowy posiada specjalistyczną wiedzę oraz długoletnie doświadczenie branżowe dzięki czemu oferujemy naszym Klientom pełną realizację projektów PV: od audytu energetycznego oraz analizy technicznej i prawnej, poprzez proces pozwoleniowy, po sfinansowanie inwestycji i jej realizację.

Klauzula informacyjna więcej
Specjalista ds. Obsługi Należności
ikonaWarszawa
Quanta Energy S.A.