Dla naszego klienta – Międzynarodowego producenta żywności. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. Obsługi Klientów z językiem niemieckim

Nasz klient poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za kontakt oraz obsługę klienta niemieckiego oraz realizacje zamówień.

Specjalista ds. Obsługi Kluczowych Klientów - Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki

Obowiązki

Kontakt oraz opieka nad powierzonym klientem,
Realizacje zamówień zgodnie z oczekiwaniami klienta oraz najwyższymi standardami obsługi,
Bieżąca współpraca z działem sprzedaży,
Obsługa reklamacji – wystawianie faktur korygujących na podstawie zweryfikowanych dokumentów dostawy oraz reklamacji jakościowych, zwrotów, braków oraz korekt cenowych i bonusów posprzedażowych,
Przygotowywanie „Karty produktów” na potrzeby klienta,
Współpraca z różnymi działami w celu realizacji zadań (logistyka, jakość, windykacja, księgowość,   R&D).

Wymagania

Język niemiecki – bardzo dobra znajomość,
Język angielski – komunikatywna znajomość,
Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta,
Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej organizacji (umowa o pracę),
Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia,
Dodatkowe benefity pozapłacowe (Multisport/Flexipass, polisa na życie, prywatna opieka medyczna, świadczenia z ZFŚS),
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Numer kontaktowy:

+48 728 974 888
Bartłomiej Przyboś
G-HR Group

Polecam pracę w Wandoo! Super atmosfera i świetni przełożeni! Idzie się ze wszystkim dogadać! :)

Karo39

Mogę polecić pracę dla tej firmy. Moim zdaniem firma jest uczciwa, wypłaty następują zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dobry kontakt z koordynatorem i w razie problemów, rzeczywiście nie zostawiają bez pomocy. Pracuję dla tej firmy od kilku miesięcy i jak do tej pory współpracę oceniam bardzo pozytywnie :)

Beata

Jestem w pełni zadowolona z moich koron. Niska cena, jakość i wspaniałe wykonanie. Polecam protetyka Czaczkowskiego z gabinetu Cedent!