BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: Praca zdalna/Cała Polska

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta – Projekt Sztuczna Inteligencja
Ełk

Obowiązki
·        Kontakt z potencjalnymi klientami,
·        Analiza potrzeb klienta oraz dopasowanie odpowiedniej usługi,
·        Praca w systemie CRM,
·        Tłumaczenie tekstów.

Wymagania
·        Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
·        Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta min. 1 rok,
·        Znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej C1,
·        łącze w miejscu zamieszkania,
·        Własny komputer,
·        Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
·        Zainteresowanie nowymi technologiami – mile widziane.

Oferujemy
·        Pracę zdalną w formie umowy o pracę dla osoby niepełnosprawnej,
·        Pracę 7h dziennie,
·        Premie od sprzedaży,
·        Szkolenie wdrażające,
·        Możliwość rozwoju osobistego.

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz
+48517770018
Nasza strona: www.bponetwork.pl
FB: BPO Network Sp. z o.o.

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a

Ełk

BPO NETWORK Sp. z o.o.