Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta

ikona Dodano: 06.06.2022

Twój zakres obowiązków

  • przetwarzanie zamówień od klientów
  • stały kontakt z klientem (w tym: uzgadnianie terminów realizacji zamówień, wsparcie działań związanych z organizacją transportu, kompletowanie i przesyłanie wzorów oraz dokumentacji)
  • rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z zamówieniami
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy
  • raportowanie

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • biegła obsługa komputera (MS Office)
  • doświadczenie w procesowaniu zamówień
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
  • mile widziana będzie znajomość zagadnień logistycznych w handlu międzynarodowym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego
  • możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Jesteśmy producentem opakowań kosmetycznych z tworzyw sztucznych.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu produkujemy opakowania metodą wytłaczania z rozdmuchem (butelki, pojemniki), wtrysku z rozdmuchem (butelki, słoiki), wtrysku (nakrętki, flip-topy, słoiki grubościenne), w tym zamknięcia dwu kolorowe oraz wtrysku z rozdmuchem i rozciąganiem (butelki).

Klauzula informacyjna więcej
Specjalista ds. Obsługi Klienta
ikonaCałowanie
Novo-Pak Sp. z o.o.