Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Szukamy osób w mieście: Warszawa
Na stanowisko: Specjalista ds. obsługi biura Makroregionu

Obowiązki:

  • Organizowanie pracy Biura Makroregionu
  • Koordynowanie spraw na poszczególnych szczeblach struktury organizacyjnej
  • Prowadzenie działań administracyjno-biurowych
  • Przygotowywanie zestawień i raportów
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Biura oraz Dyrekcją Makroregionu

Oczekujemy:

  • Biegłej znajomości programów MS Office
  • Wykształcenia wyższego (lub w trakcie studiów)
  • Umiejętności obsługi urządzeń biurowych
  • Komunikatywności, umiejętności budowania pozytywnych relacji z innymi
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Dokładności i skrupulatności
  • Operatywności i dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności pracy w stresie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zyskasz:

  • Umowę o pracę na zastępstwo
  • Dobre warunki i miłą atmosferę pracy
  • Odpowiedzialną pracę na samodzielnym stanowisku
  • Pracę od poniedziałku do piątku

    Nie zwlekaj- wyślij swoją aplikację już dziś!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj”

Specjalista ds. obsługi biura Makroregionu

Warszawa

Kasa Stefczyka