Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista ds. Obsługi Biura

Dodano: 02.10.2021

Specjalista ds. Obsługi Biura

Tuchom
PL46657

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy Specjalisty/ki ds. Obsługi Biura.

Jeśli jesteś osobą, która doskonale odnajduje się w zadniach organizacyjnych oraz jest uporządkowana i komunikatywna- aplikuj do Nas !

Zakres obowiązków na stanowisku obejmuje miedzy innymi:

  • Organizowanie wizyt gości (pracownicy firmy, klienci zewnętrzni, audytorzy) i wydarzeń firmowych
  • Budowanie profesjonalnego i pozytywnego wizerunku firmy
  • Zaopatrzenie biura w produkty i usługi
  • Obsługa administracyjna biura
  • Zarządzanie korespondencją i obiegiem dokumentów
  • Wsparcie pracowników i gości w rozwiązywaniu bieżących problemów
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi (dostawcy żywności, materiałów spożywczych i biurowych, firmy hotelarskie i przewozowe itp.)
  • Dbanie o estetykę i porządek biura i pomieszczeń

 Nasze oczekiwania :

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Wysoka kultura osobista
  • Praktyczna znajomość MS Office (Excel)
  • Wykształcenie min. średnie
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy biurowej - mile widziane w korporacji
  • Bardzo duża samodzielność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Gotowość do pracy w godzinach 7/9-15/17

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie lub korzystne warunki przystąpienia do benefitów (zajęcia sportowe, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Parking dla pracowników

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."