Specjalista ds. Obrotu Środkami Kontrolowanymi
Błonie

Oferujemy

Stałe
wynagrodzenie

Umowę
o pracę

Prywatną opiekę
medyczną

Szkolenia

Prezenty
świąteczne

Kartę
sportową

Dodatkowe ubezpieczenia

Pakiet
relokacyjny

JAK PRACUJEMY I Z KIM PRACUJEMY

Regularny czas pracy

praca w zespole

ponad 7000 pracowników

Obowiązki:

  • Nadzór nad obrotem produktami kontrolowanymi w hurtowni farmaceutycznej zgodnie z wymaganiami ustawy Prawo farmaceutyczne i Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej
  • Prowadzenie wymaganej ewidencji oraz raportowanie do Inspekcji Farmaceutycznej w zakresie obrotu w/w środkami
  • Procesowanie postępowań reklamacyjnych dla produktów dystrybuowanych przez hurtownię
  • Udział w procesach wstrzymania i wycofania z obrotu produktów
  • Opracowywanie procedur i instrukcji dotyczących obrotu środkami kontrolowanymi
  • Prowadzenie szkoleń dla personelu w zakresie środków odurzających, psychotropowych oraz prekursorów narkotycznych
  • Bieżące śledzenie zmian prawnych w zakresie środków kontrolowanych
  • Udział w utrzymywaniu i doskonaleniu Systemu Zarządzania Jakością w hurtowni farmaceutycznej
  • Wsparcie Kierownika Hurtowni w realizacji zadań w ramach systemu jakości i prowadzonych procesów oraz w nadzorze nad prawidłowym funkcjonowaniem hurtowni farmaceutycznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne oraz prawo do wykonywania zawodu farmaceuty
  • Minimum dwuletni staż pracy w aptece bądź hurtowni farmaceutycznej
  • Znajomość DPD, prawa farmaceutycznego oraz ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz pracy pod presją czasu
  • Systematyczność, sumienność i komunikatywność.

Błonie

Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.