Praca Specjalista ds. logistyki-Magazynier

Dodano: 26.07.2021
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesów logistycznych w magazynie,
  • Kontrola dostaw i wysyłek pod względem terminów, kompletności i jakości,
  • Archiwizacja dokumentów dotyczących wysyłek, dostaw i transportu,
  • Wprowadzanie informacji dotyczących dostaw do systemu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Ogólną znajomość procesu zakupów,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Znajomość systemu MS Dynamics
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Microsoft Excel,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i wysoki poziom komunikatywności,
  • Zaangażowanie i dobrą organizację pracy,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Znajomość zasad obiegu dokumentów magazynowych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy magazynu z branży IT.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Przyjazna atmosfera pracy,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Realny wpływ na realizowane projekty,
  • Atrakcyjne narzędzia pracy,
  • Możliwość udziału w wycieczkach zakładowych – zwiedzanie kraju i zagranicy,
  • Karty Medicover Sport dla stałych Pracowników,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

WASKO S.A.

WASKO SA to lider rynku IT w Polsce. Wykonuje kompleksowe usługi informatyczne, integracyjne i serwisowe na rzecz dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Firma jest dostawcą sprzętu komputerowego i oprogramowania a także świadczy usługi wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych. Od 2006 roku Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania.

Firma WASKO S.A. dziękuje wszystkim Kandydatom. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Informujemy, że administratorem danych jest WASKO S.A. z siedzibą w Gliwice, ul. Berbeckiego 6 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.
Specjalista ds. logistyki-Magazynier
Warszawa
WASKO S.A.