Specjalista ds. kwotacji międzynarodowych (dział sprzedaży)
Sokołów

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Klientów obecnych i nowych poprzez proponowanie usług i realizację kwotacji
  • Przygotowywanie wycen
  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami
  • Obsługa CRM
  • Współpraca z działami operacyjnymi oraz partnerami sieciowymi

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane: doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność
  • Komunikatywność
  • Dbałość o szczegóły
  • Energia i otwartość na współpracę z klientem
  • Prawo jazdy kat. B

Proponujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, multisport, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą i inne)
  • Interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Realne możliwości rozwoju w strukturach handlowych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Sokołów

ROHLIG SUUS Logistics