Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. księgowości
Warszawa

OBOWIĄZKI
- Pomoc w prowadzeniu księgowości Spółki z o. o. oraz spółek pod nią podlegających zgodnie z obowiązującymi przepisami,
- Pomoc przy sporządzeniu deklaracji podatkowych (VAT, CIT) oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych,
- Współpraca z audytorami i innymi zewnętrznymi instytucjami kontrolującymi,
- Księgowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym,
- Fakturowanie,
- Prowadzenie wewnętrznych rozliczeń w Spółce,
- Analiza kont księgowych,
- Uzgadnianie sald,
- Kontrola i uzgadnianie rozliczeń,
- Codzienna współpraca z Klientami i Zespołem.

WYMAGANIA
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 3 lata,
- Znajomość programu OPTIMA,
- Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS OFFICE,
- Znajomość ustawy o rachunkowości, VAT i podatku dochodowym od osób prawnych oraz aktów wykonawczych,
- Ogólna wiedza o zarządzaniu nieruchomościami,
- Duża odpowiedzialność, samodzielność, rzetelność.

OFERUJEMY
- Współpracę w ramach umowy o pracę - pełen etat,
- Interesującą i atrakcyjną pracę w Warszawie,
- Możliwość rozwoju i nauki,
- Przyjazną atmosferę w pracy.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 24 Management Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (04-219) przy ul. Garibaldiego 4 moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Metodą i techniką naboru będzie analiza dokumentacji pod kątem spełniania wymogów zawartych w ogłoszeniu, test (możliwa rezygnacja z tego etapu w przypadku niewielkiej liczby zgłoszeń) oraz rozmowa kwalifikacyjna.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi i zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne tylko wybranych kandydatów/kandydatek.

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Warszawa

24 Management Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.