Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista ds. księgowo-administracyjnych z orzeczeniem o niepełnosprawności

Dodano: 28.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
Praca zdalna
Rekrutacja zdalna

BPO NETWORK Sp. z o.o.
Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. księgowo-administracyjnych z orzeczeniem o niepełnosprawności
Olsztyn

Obowiązki
•           Przyjmowanie projektów od klientów i rozdysponowanie ich między podwykonawcami
•           Wystawiania PO (potwierdzeń sprzedaży) tłumaczom i miesięcznych podsumowań
•           Wystawianie faktur
•           Przesyłanie miesięcznych umów podwykonawcom i sprawdzanie, że są prawidłowo wypełniane

Wymagania
•           Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
•           Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
•           Dobra organizacja pracy własnej
•           Staranność
•           Komunikatywność
•           Biegła obsługa komputera oraz znajomość pakietu MS Office, w tym arkuszy Google
•           Mile widziana znajomość języka francuskiego na poziomie komunikatywnym
•           Mile widziana wiedza z zakresu księgowości lub przygotowywania umów cywilnoprawnych

Oferujemy
•           Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, atrakcyjne wynagrodzenie i perspektywę szybkiego rozwoju zawodowego
•           Pracę w międzynarodowym i wielojęzycznym środowisku.
•           Możliwość pracy zdalnej z całej Polski (lub z biura w Warszawie)
•           Respektowanie wszystkich przywilejów osoby niepełnosprawnej

 Kontakt w sprawie ofert pracy:

Marzena

695 325 196

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez BPO Network sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 R. 7A. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.