Specjalista ds. kontroli jakości/ Kontroler jakości
Radom
KONT/RAD

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest renomowana Firma produkcyjno-handlowa z branży motoryzacyjnej, stawiająca na innowacyjność i rozwój swoich produktów w kraju i za granicą.

Obowiązki

  • Kontrola jakości dostaw.
  • Opracowanie planu kontroli jakości poszczególnych produktów i jego realizacja (plan, metodologia testów i udział w testowaniu).
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych metod testowania produkowanych wyrobów, udział w pracach badawczo-rozwojowych.
  • Tworzenie i nadzór nad reklamacjami do dostawców.
  • Kontrola zgodności produkcji homologowanych wyrobów oraz współpraca w tym zakresie z instytucjami oraz jednostkami homologującymi.
  • Prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonych procesów kontrolnych.
  • Współpraca z Działem Rozwoju i Działem Handlowym w zakresie niezbędnym do realizacji powierzonych zadań.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowane: elektroniczne, elektryczne, automatyka, robotyka.
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i korzystania z narzędzi mierniczych.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę Serwisu i Administratora danych osobowych firmę Grupa Doradcza Profesja S.C.w celu wykonania procesu rekrutacji Pracodawcy."

Martyna

Super atmosfera pracy

tamarka

Pracodawca bardzo w porządku. W aptece zawsze wszystko ustalone wedug harmonogramu, więc nic nasz nie mogło zaskoczyc .

Martyna

Firma z dobrą opinią jako pracodawca i taka cisza na forum to musi być dobra praca.!!