Firma BPO NETWORK Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. kampanii Adwords z orzeczeniem o niepełnosprawności (praca zdalna)

Cała Polska/PRACA ZDALNA
SPECADWO/2017/04/118

Obowiązki:

  • planowanie długofalowych strategii oraz kampanii Adwords,
  • wdrażanie nowych rozwiązań,
  • nadzorowanie kosztów kampanii,
  • analiza i raportowanie prowadzonych działań.

Wymagania:

  • aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności co najmniej w stopniu umiarkowanym
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii AdWords,
  • wiedza z zakresu planowania strategii, budowania struktur oraz zarzadzania kampaniami Adwords poparte doświadczeniem,
  • analityczne myślenie, pomysłowość,
  • kreatywność i samodzielność,
  • dyspozycyjność (7h dziennie).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę zdalną
  • terminowe wypłaty wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość dalszego rozwoju i satysfakcji z pracy,
  • niezbędne szkolenia.

By wziąć udział w tej rekrutacji nacisnij przycisk APLIKUJ

Jak to wygląda w praktyce

Mam pytanie- czy zawsze wynagrodzenie dla pracownika równe jest minimalnej krajowej? Ostatnio pojawiaja się również oferty z dość specyficznymi wymaganiami (dwa języki obce biegle, specjalista ds rekrutacji dla międzynarodowej korporacji - trochę dziwne byłoby dowiedzieć się ze to za 1400 netto) - warto aplikować?

Pracownik

Wysłałam cv na dwa stanowiska i na oba dostałam telefon, dokładne wyjaśnienie stanowiska. Pani poprosiła o podanie grupy lub kopie orzeczenia z wymazanym numerem pesel :) Po 2 dniach był telefon bezpośrednio od pracodawcy, który poprosił o wykonanie zdalnego zadania. Dwa tygodnie później zostałam zatrudniona. Osoby piszące ze firma wyłudza dane, piszą w złości bo nie przeszli 1 etapu rekrutacji.

JaToJa

U mnie identycznie, jakaś rozmowa chwilę już temu i dalej cisza. Coś jest nie tak!