Praca Specjalista ds. kadr i płac

Dodano: 11.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

Poszukujemy doświadczonej, odpowiedzialnej i pracowitej osoby na stanowisko pracy Specjalista ds. Kadr i Plac w jednej z największych w rejonie, prężnie rozwijającej się firmie transportowej.

Specjalista ds. kadr i płac
Częstochowa

Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników
  • Archiwizowanie dokumentów kadrowych
  • Przygotowywanie i rozliczanie list płac
  • Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych oraz rozliczeniowych do ZUS i US
  • Obsługa programów: Optima, Płatnik, ePUE
  • Prowadzenie sprawozdawczości na potrzeby GUS i PFRON
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • Prowadzenie PPK
  • Mile widziana znajomość przepisów dot. czasu pracy kierowcy
  • Mile widziana znajomość przepisów dot. zatrudniania cudzoziemców spoza UE

Oczekujemy:

  • Minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego albo średniego, popartego kursami i doświadczeniem
  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń i ubezpieczeń   społecznych
  • Praktycznej znajomości Kodeksu Pracy oraz Prawa Pracy
  • Znajomości programów kadrowo- płacowych (Płatnik, Optima)
  • Samodzielności, dokładności, komunikatywności, odpowiedzialności i gotowości do ciągłej nauki
  • Umiejętności analitycznego myślenia i organizacji pracy
  • Znajomość języka angielskiego albo rosyjskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana

Oferujemy:

  • Pracę z międzynarodowej organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną i pomocną kulturę biznesu
  • Pakiet świadczeń

Klikając Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

i

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.