Praca Specjalista ds. Kadr i Legalizacji Pobytu Cudzoziemców

Dodano: 11.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
Rekrutacja zdalna

Poszukujemy doświadczonej, odpowiedzialnej i pracowitej osoby na stanowisko pracy Specjalista ds. Kadr i Legalizacji Pobytu Cudzoziemców w jednej z największych w rejonie, prężnie rozwijającej się firmie transportowej.

Specjalista ds. Kadr i Legalizacji Pobytu Cudzoziemców
Częstochowa

Obowiązki

  • Zadania z zakresu obsługi kadrowej pracowników firmy

  • Obsługa całości spraw związanych z legalizacją zatrudniania cudzoziemców (kontakt z organami administracyjnymi w zakresie procedur w sprawach dotyczących legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców)

  • Współpraca z urzędami pracy oraz urzędami wojewódzkimi

  • Przygotowywanie akt osobowych pracowników

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku odpowiedzialnym za procesy kadrowe

  • Znajomość procedur zatrudniania cudzoziemców

  • Znajomość programu Optima będzie mile widziana

  • Samodzielność, zaangażowanie i inicjatywa w działaniu

  • Praktyczna znajomość prawa pracy

Oferujemy

  •  Pracę z międzynarodowej organizacji;

  •  Możliwość rozwoju zawodowego;

  •  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  •  Przyjazną i pomocną kulturę biznesu;

  •  Pakiet świadczeń

Klikając Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

i

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.