Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista ds. kadr i księgowości

ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Praca stacjonarna
ua-flag наймемо працівників з України

Over Group to dynamicznie rozwijająca się polska spółka istniejąca na rynku od 2001 roku - uznany, wiodący producent preparatów dla zwierząt gospodarskich i domowych, której misją jest tworzenie skutecznych i wyjątkowych produktów.
www.over-group.com

Specjalista ds. kadr i księgowości
Łask

Obowiązki
1) Obsługa kadrowo-płacowa: główne zadania:
·       prowadzenie i kontrola aktualności akt osobowych i pozostałej dokumentacji pracowniczej w ramach pełnej obsługi kadrowej,
·       prowadzenie i rozliczanie umów cywilno-prawnych,
·       naliczanie wynagrodzeń i zasiłków, prowadzenie pełnej ewidencji zasiłkowej,
·       ewidencja czasu pracy (w tym klasyfikacja przekroczeń), urlopów, zwolnień lekarskich i innych absencji,
·       czynności związane z ubezpieczeniami pracowniczymi, kartami sportowymi i medycznymi,
·       obsługa pracownicza w  ZUS, PPK,
·       przygotowywanie oraz wysyłka formularzy i zaświadczeń dla pracowników (ZUS, PIT, PFRON, PPK),
·       koordynowanie i pilnowanie terminowości badań profilaktycznych pracowników,
2)      Obsługa programów kadrowych i księgowych (ENOVA, Płatnik, ZUS PUE, IPPK, e-PFRON2)
3)      Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie tematów kadrowych, księgowych i finansowych
4)      Tworzenie zestawień i raportów na potrzeby Działu Kadrowo-Księgowego oraz Zarządu
5)      Prowadzenie ewidencji księgowej i podatkowej – Księgi rachunkowe w firmie produkcyjnej
6)      Sprawozdawczość finansowa i zarządcza  w pełnej księgowości
7)      Obsługa systemów obsługi bankowej

Wymagania

  • biegła znajomość języka polskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym samodzielnym stanowisku, łączącym obszar kadr, płac i pełnej księgowości
  • praktyczna znajomość polskich przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego oraz pozostałych zagadnień kadrowych i księgowych
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe - rachunkowość, finanse, ekonomia lub kursy z zakresu kadr i księgowości
  • umiejętność obsługi programów kadrowych i księgowych systemu ERP
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy
·       stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
·       pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku
·       wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
·       pracę w kilkuosobowym zespole
·       ciekawą i odpowiedzialną pracę w polskiej Firmie produkcyjnej
·       proces wdrożenia w struktury Firmy
·       możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
·       Premiowany System Poleceń Pracowniczych
·       dostęp do Biblioteki Firmowej
·       rabaty na zakup produktów marek OVER Group
·       spotkania integracyjne
·       bezpłatny parking

Klauzula RODO:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym.  Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ,spółka komandytowa, jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
Klauzula informacyjna więcej
ikonaŁask
Over Group Sp. z o.o. S.K.