Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista ds. Jakości Produktu

Dodano: 14.11.2021

Firma Candellux Lighting Sp. z o.o., zajmująca się produkcją artykułów oświetleniowych, istniejąca na rynku od 2003 roku; poszukuje doświadczonego, posiadającego zarówno teoretyczną jak i praktyczną wiedzę z pożądanego zakresu, współpracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Jakości Produktu

Wołomin

Zakres obowiązków:

  • Ocena zgodności produktów z wymaganiami zasadniczymi określonymi w dyrektywach UE i normach z nimi zharmonizowanych, zapewniając zgodność oznakowania CE, w zakresie rozwoju systemów i procesów biznesowych realizowanych w Spółce,
  • podejmowanie działań w zakresie standaryzacji i klasyfikacji wg obowiązujących norm
  • przeprowadzanie oceny zgodności zgodnie z Ustawą z dnia 13 kwietnia 2016 r. o systemach oceny zgodności i nadzoru rynku z późniejszymi zmianami oraz Rozporządzenia w sprawie wymagań dla sprzętu elektrycznego z zastosowaniem dyrektyw nowego podejścia i norm z nimi zharmonizowanych
  • wystawianie deklaracji zgodności
  • tworzenie kart towarowych w systemach ERP
  • parametryzowanie towarów, sporządzanie opisów technicznych i tworzenie kart katalogowych produktów, instrukcji oraz zaleceń montażowych i użytkowych
  • realizację obowiązków etykietowania energetycznego produktów w odniesieniu do postanowień Dyrektywy 2010/30/UE i aktualnych Rozporządzeń,
  • prowadzenie wszystkich niezbędnych działań zmierzających do skutecznego uzyskiwania certyfikatów jakości i bezpieczeństwa dla produktów stanowiących ofertę handlową przedsiębiorstwa w notyfikowanych jednostkach
  • ewidencjonowanie i archiwizowanie uzyskanych certyfikatów oraz sprawozdań z badań certyfikacyjnych,
  • bieżąca ocenę zgodności z wymaganiami zasadniczymi wprowadzonych do obrotu produktów,
  • kontrola jakości towarów importowanych oraz z własnej produkcji,
  • reprezentacja przedsiębiorstwa wobec organów nadzoru rynku,
  • nadzór nad procesami produkcji i przemontowań,
  • tworzenie kart technologicznych,
  • tworzenie instrukcji produktowych,
  • realizacja obowiązków z zakresu ochrony środowiska

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość ustawy Ustawą z dnia 30 sierpnia 2002 r., z późniejszymi zmianami, o systemie oceny zgodności, z zastosowaniem dyrektyw nowego podejścia i norm z nimi zharmonizowanych
  • Znajomość pojęć wymienionych w zakresie obowiązków.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o  B&B lub inną uzgodnioną formę współpracy.
  • niezbędne narzędzia
  • realny wpływ na dynamikę rozwoju
  • przyjazną atmosferę