Specjalista ds. hurtowni danych - branża produkcyjna
Dąbrowa Górnicza

Dla naszego klienta- międzynarodowej firmy produkcyjnej, będącej liderem w swojej branży poszukujemy osób, które dołączą do zespołu IT na stanowisko Specjalisty ds. hurtowni danych.

Lokalizacja pracy: Dąbrowa Górnicza lub Kraków.

Obowiązki:

- rozwijanie i rozszerzanie hurtowni danych

- analiza potrzeb biznesowych dotyczących danych w różnych działach firmy

- analiza struktury danych w różnych istniejących systemach komputerowych dla całej grupy w Polsce

- wybór optymalnej stuktury hurtowni danych

- wsparcie, rozwój i optymalizacja procesów ETL

- współpraca ze specjalistami baz danych, specjalistami sieci, a także działem inżynierii

- wsparcie użytkowników w zakresie raportowania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

- dobra znajomość narzędzi: SQL, ETL

- umiejetność programowania w przynajmniej jednym języku: C/C++/C#/Visual Basic/Python/Java

- Bardzo dobra znajomość programów takich jak: SQL Management Studio/Statistica Enterprise QC itp.

- dobra znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Excel)

- bardzo dobra znajomość j. angielskiego (używany na co dzień w pracy)

- umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- praca w dużej międzynarodowej firmie o ugruntowanje pozycji na rynku

- pakiet benefitów m.in. premie finansowe, bezpłatne posiłki, dofinansowanie do karty Multisport, prywatne przedszkole

- duże możliwości rozwoju zawodowego, udziału w licznych szkoleniach dopasowanych do zainteresowań pracownika

- miejsce parkingowe

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.