Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca SPECJALISTA DS. FINANSOWYCH /MŁODSZY KSIĘGOWY

ikona Dodano: 26.05.2022
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa

KATOWICKIE INWESTYCJE S.A.

(dawniej Katowicka Infrastruktura Wodociągowo – Kanalizacyjna Sp. z o.o.)

poszukuje osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. FINANSOWYCH /MŁODSZY KSIĘGOWY
Katowice

Obowiązki

·       księgowanie faktur kosztowych, sprzedażowych oraz wyciągów bankowych,
·       księgowanie i kontrola rozrachunków,
·       bieżąca analiza kont księgowych,
·      weryfikacja i uzgadnianie sald należności i zobowiązań,
·     potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
·     kontrola i archiwizacja dokumentów źródłowych.

Wymagania

·       minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
·       wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia),
·       praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
·       znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość,
·       znajomość pakietu MS Office (Excel),
·       umiejętność pracy w zespole,
·        terminowość, dokładność, rzetelność.

Oferujemy

·       zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·       możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

·       pakiet medyczny.

Typ umowy: umowa o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia

Klauzula informacyjna więcej
ikonaKatowice
Katowickie Inwestycje S.A.