Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista ds. e-commerce

ikona Katowice
ikona Dodano:30.11.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • kompleksowa obsługa klientów sklepu internetowego nadzorowanie procesów sprzedaży online (m.in. kontakt z klientem, obsługa zamówień i płatności),
  • bieżące rozwijanie oferty sklepu, oraz jej prezentacji na stronie
  • aktualizowanie oferty produktowej, w tym także obsługa platformy sprzedażowej w zakresie oferty produktowej (widoczność, opisy, zdjęcia, pozwiązywanie produktów w spójne oferty sprzedażowe itp.),
  • dbanie o aktualność oferty na platformie e-commercowej (m.in. wygląd sklepu, aktualizacja promocji, cen, przygotowywanie ofert cross-sellingowych ),
  • wdrażanie założeń strategii sprzedaży z uwzględnieniem działań promocyjnych,
  • bieżąca analiza trendów w e-commerce, trendów na rynku oraz działań i ofert konkurencji.
  • Rozwijanie narzędzi cyfrowych używanych przez Firmę,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w e-commerce,
  • praktyczna znajomość sklepów internetowych,
  • mile widziana znajomość Facebook Ads Manager, Google Ads oraz narzędzi do email marketingu
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kampanii SEM I SEO,
  • otwartość oraz łatwość nawiązywania kontaktów z klientami,
  • biegła obsługa pakietu MS Office (w szczególności excel),
  • dobra znajomość języka angielskiego.
  • doświadczenie w prowadzeniu sklepu na Allegro (mile widziane inne marketplaces),

To oferujemy

  • Kompleksowe wdrożenie i możliwość realizacji własnych pomysłów;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Niekorporacyjna atmosfera pracy
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

MILKO HURTOWE CENTRUM NABIAŁU WŁODZIMIERZ NATKANIEC

Jesteśmy firmą rodzinną - 30 lat na rynku. Od lat niezmiennie prowadzimy dystrybucję artykułów nabiałowych i spożywczych.Naszym odbiorcom oferujemy około 4000 produktów. Producentami są firmy znane na polskim i zagranicznym rynku spożywczym – słynące z wysokiej jakości produkcji i rzetelności.

Zaopatrujemy kompleksowo Klientów w produkty nabiałowe i spożywcze:

- codziennie dostarczamy świeże towary do: sklepów, sieci detalicznych, restauracji, kawiarni, hoteli, cukierni, piekarni, pizzerii, małej gastronomii naszymi samochodami wyposażonymi w agregaty chłodnicze

- zaopatrujemy szpitale, szkoły, przedszkola, zakłady pracy

- obsługujemy Klientów zagranicznych (proszki mleczne, proszki serwatkowe, mleko, masło, sery i inne produkty)

Klauzula informacyjna więcej
Specjalista ds. e-commerce
ikonaKatowice
Milko