Agencja Pracy Vector (KRAZ 11459) to firma z wieloletnim stażem na polskim i zagranicznym rynku pracy. Poprzez lata swej działalności nawiązaliśmy wiele kontaktów z firmami o różnym profilu branżowym, dzięki czemu możemy zaoferować naszym kandydatom oferty dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Osobom, które korzystają z naszych usług pomagamy znaleźć zatrudnienie w  firmach rozpoznawalnych i sprawdzonych.

Obecnie dla naszego klienta, który  specjalizuje się w budowie linii i stanowisk zrobotyzowanych dla przemysłu samochodowego szukamy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Dokumentacji z j. niemieckim

Poznań
BB/17/12

Obowiązki

  • Tworzenie, aktualizacja i redagowanie dokumentacji technicznej i instrukcji obsługi maszyn
  • Prowadzenie analizy ryzyka maszyn
  • Odpowiedzialność za zgodność dokumentacji z aktualnymi wymaganiami prawnymi
  • Nadzór nad tłumaczeniem instrukcji
  • Współpraca z konstruktorami maszyn

Wymagania

  • Wykształcenie lingwistyczne, kierunek: Germanistyka
  • Min. roczne  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widzialne doświadczenie w tworzeniu instrukcji obsługi maszyn

Oferujemy

  • Pełne przeszkolenie techniczne
  • Umowę o pracę i stałe godziny pracy 8-16
  • Szkolenia językowe
  • Karta Multisport

Ada

Elastyczne podejście do pracownika. Duże możliwości rozwoju i czerpania nowej wiedzy. Miło i bezstresowo. Polecam.

antonin

Firma OK. Dużo świetnych fachowców w warsztatach, handlowców i innych. Zdarza się jednak tam zatrudniać rzekomych uzdrawiaczy biznesu którzy wywracają do góry nogami to co wcześniej inni zbudowali. szykuje się kolejna klapa tak jak w 2012

anno

Frima baradzo mi się podoba , a tak samo atmosfera jaka panuje w tej firmie