Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista ds. Controlligu Finansowego

ikona Dodano: 22.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie modeli finansowych w ramach biznesplanów związanych z inwestycjami prowadzonymi przez Spółkę.
  • Sporządzanie analiz opłacalności projektów inwestycyjnych.
  • Udział w sporządzaniu prognoz finansowo-rzeczowych.
  • Udział w przygotowywaniu rocznego budżetu Spółki.
  • Przygotowywanie bieżących analiz ekonomiczno-finansowych na potrzeby wewnętrzne i instytucji zewnętrznych.
  • Rekomendowanie rozwiązań na podstawie dokonanych analiz.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Ekonomia, Finanse.
  • Przynajmniej 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z analizą ekonomiczno – finansową.
  • Przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z projektowaniem biznesplanu, poparte realizacjami.
  • Umiejętność wykonania analizy i oceny efektywności projektów i inwestycji.
  • Znajomość metod sporządzania prognoz finansowo-rzeczowych, a także ich wpływu na końcowe wartości wskaźników opłacalności inwestycyjnej projektu.
  • Biegłość w posługiwaniu się MS Excel.
  • Umiejętność krytycznego myślenia, analizy i wyciągania poprawnych wniosków biznesowych
  • Umiejętność zastosowania wszystkich narzędzi niezbędnych do zarządzenia projektem inwestycyjnym od strony controllingowej.
  • Sumienność i dbałość o szczegóły

To oferujemy

Możliwość rozwoju zawodowego - uczestniczenie w analizach dużych projektów inwestycji infrastrukturalnych, przygotowanie biznesplanów inwestycyjnych.

Benefity

  • doładowanie samochodów elektrycznych
  • dofinansowanie okularów
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Klauzula informacyjna więcej
Specjalista ds. Controlligu Finansowego
ikonaGdańsk
Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.