Praca Specjalista ds. administracji z orzeczeniem o niepełnosprawności

Dodano: 19.07.2021
Umowa o pracę
Część etatu

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. administracji z orzeczeniem o niepełnosprawności
Olsztyn

Obowiązki
·        Obsługa działu Weryfikacji zgodnie z procedurą (sprawdzanie kontrahenta
w ubezpieczalni, nadawanie limitów, kontakt z brokerem, aktualizowanie danych w systemie, akceptacja i analizowanie dokumentów)
·        Wystawianie faktur dla klientów za zrealizowane  usługi zgodnie zleceniem
(w tym poprawianie błędnych faktur, raportowanie błędów)
·        Blokada klientów w systemie, na podstawie otrzymywanych informacji
·        Rozliczanie wpłat od kontrahentów zgodnie ze specyfikacją
·        Kontakt z klientami (w przypadku niejasnej specyfikacji lub jej braku  oraz obsługa reklamacji)
·        Przygotowywanie plików do obsługi faktoringu
·        Kontakt z działem Windykacji i Korespondencji
·        Terminowe sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby działu
·        Praca w  oparciu o wewnętrzne procedury/ procesy
·        Zachowywanie wysokich standardów etycznych w pracy

Wymagania
·        Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
·        Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
·        Wykształcenie min. Średnie
·        Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym/komunikatywnym
·        Bardzo dobra obsługa  komputer
·        Średnio-zaawansowana  obsługa  pakietu MS Office, z naciskiem na MS Excel (funkcja wyszukaj pionowo, tabela przestawna)
·        Samodzielność w planowaniu i wykonywaniu powierzonych zadań
·        Wielozadaniowość
·        Umiejętność pracy pod presją czasu
·        Dokładność, sumienność
·        Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
·        Komunikatywność
·        Zdolność pracy w zespole
·        Własny komputer oraz słuchawki
·        Stałe łącze internetowe w miejscu zamieszkania

Oferujemy
·        Pracę w renomowanej organizacji
·        Umowę o pracę
·        Prace zdalną
·        Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych

Kontakt w sprawie ofert pracy:

Marzena Surówka

516 703 419

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez BPO Network sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 R. 7A. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Olsztyn
BPO NETWORK Sp. z o.o.