Specjalista ds sprzedaży

Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska pracy

Osoba w tej roli będzie odpowiedzialna za sprzedaż rozwiązań informatycznych z obszaru Cloud Computing, w szczególności produktów Microsoft Office 365 oraz Azure.

Zakres obowiązków :

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • analiza potrzeb klientów
  • współpraca z Konsultantem IT w zakresie przygotowania ofert
  • utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • uczestnictwo w spotkaniach handlowych
  • prowadzenie akcji telemarketingowych
  • realizacja sprzedaży
  • uczestnictwo w szkoleniach dot. produktów Office365 i Azure

Wymagania:

  • doświadczenia w dziale handlowym / telesprzedaży / call center / telemarketingu
  • nienagannej wymowy,
  • otwartości i swobody w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętności obsługi komputera,
  • zaangażowania w podejmowane działania
  • duża motywacja do zdobywania wiedzy z obszaru Cloud Computing i rozwoju
  • zawodowego w branży IT

Oferujemy:

  • Umowa o pracę - pełny etat lub jeśli pracownik tego wymaga ¾
  • Konkurencyjne wynagrodzenie - stawka 2500-5000 brutto + prowizja 10% od sprzedaży
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze
  • Szkolenia branżowe
  • Praca w niedużym zespole 2-3 osobowym
  • Praca może być realizowana zdalnie z domu

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).