ZATRUDNIMY EMERYTOWANYCH POLICJANTÓW z pionów dochodzeniowo-śledczych, kryminalnych i ruchu drogowego

Specjalista ds. Odszkodowań
Przemyśl

Obowiązki
- Pozyskiwanie osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w rolnictwie.
 -Tworzenie własnej struktury
 - Dbanie o dobry wizerunek Kancelarii

Wymagania

Oferujemy
ZATRUDNIENIE:

I Umowa o pracę
II Umowa agencyjna
III W okresie próbnym dopuszczamy możliwość umowy zlecenie – 3 miesiące

WYNAGRODZENIE:

Wynagrodzenie stałe w postaci zaliczek za dostarczone sprawy, plus prowizja po zakończeniu sprawy, plus nadprowizja z zespołu

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)"

lola

pomogli mi odzyskać odszkodowanie po wypadku na wysokim poziomie, nie zawierali ugody tylko skierowali sprawę na drogę sądową. Polecam