Dla jednego z Naszych Klientów - renomowanej firmy leasingowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko - Specjalistów ds. Obsługi Posprzedażnej Samochodów Używanych ze znajomością j. rumuńskiego/węgierskiego/niemieckiego oraz j. angielskiego.

Specjalista ds. Obsługi Klienta w Branży Motoryzacyjnej - j. rumuński lub j. węgierski lub j. niemiecki (Automotive)
Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Administracja procesem aukcji samochodów używanych / poleasingowych;
  • Obsługa klientów dokonujących zakupu pojazdów w/w;
  • Obsługa reklamacji od klientów w zakresie procesu zakupu w/w;
  • Zarządzanie / obsługa bazy danych nabywców pojazdów używanych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, otwartość, umiejętność pracy w zespole;
  • Silne nastawienie na realizację celów, umiejętność pracy pod presją czasu i wyników, samodzielność w działaniu;
  • Dobra organizacja pracy (dokładność, terminowość, rzetelność, umiejętność priorytetyzacji obowiązków);
  • Łatwość adaptacji w dynamicznie rozwijającym się środowisku pracy;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie;
  • Znajomość na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie przynajmniej jednego lub dwóch innych języków, prócz języka angielskiego spośród: rumuński, węgierski, niemiecki;
  • Dobra znajomość narzędzi MS Office.

Oferta:

  • Ciekawa, stabilna praca w profesjonalnym środowisku, w dynamicznie rozwijającym się zespole, w międzynarodowym środowisku;
  • Doskonała atmosfera pracy;
  • Umowę o pracę;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Pakiet ubezpieczeniowa grupowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."