Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista ds kadr i płac

ikona Żywiec
ikona Dodano:wczoraj

Dzień dobry,
Dla naszego międzynarodowego klienta, lidera świadczącego profesjonalne usługi w obszarze kadr i płac w związku z dalszym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds kadr i płac
Lokalizacja: Bielsko – Biała

Żywiec

Obowiązki

Naliczanie wynagrodzeń i wprowadzanie przelewów pracowniczych
• Tworzenie i prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników
• Naliczanie wynagrodzeń pracowników
• Organizacja szkoleń, w szczególności obsługa w systemie komputerowym, tworzenie dokumentacji
szkoleniowej
• Opracowywanie raportów i analiz
• Przygotowanie, weryfikacja i archiwizacja dokumentacji płacowej
• Kontakt z urzędami oraz organami kontroli
• Efektywna współpraca z zespołem oraz pozostałymi działami firmy

Wymagania

Min. 1,5 doświadczenie na podobnym stanowisku
• Praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych ZUS oraz prawa pracy
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – mile widziana
• Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe związane z Prawem Pracy, Rachunkowością
• Dobra znajomość aplikacji Microsoft Office (zwłaszcza Excel)
• Zainteresowanie do stałego rozwijania swojej wiedzy i umiejętności
• Komunikatywność i łatwość w pracy w zespole
• Sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy

Oferujemy

Umowę o pracę w stabilnej firmie
• Wsparcie Zespołu we wdrożeniu w nowe obowiązki
• Opiekę mentora podczas okresu wdrożenia
• Możliwość realnego rozwoju
• Poszerzenie wiedzy eksperckiej w zakresie kadr, płac oraz systemów wspierających zarządzanie
zasobami ludzkimi
• Dodatkowe benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bony na święta, wczasy
pod gruszą, dofinansowanie karty Multisport)

ikonaŻywiec
Coberon Sp. z o.o.