Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista Business Intelligence

ikona Zaczernie
ikona Dodano:25.09.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Tableau
  • R
  • Python
  • SQL

O projekcie

Poznaj Colorland Team! Wspólnie tworzymy środowisko dla ludzi z pasją.

Działamy w obszarze e-commerce, druku cyfrowego, fotografii i nowoczesnego introligatorstwa, rozwijając takie marki jak Colorland, nPhoto, Decor Mint, Artibo, czy Presejo.

Serce naszego biznesu bije w Zaczerniu k. Rzeszowa, ale jesteśmy obecni w życiu ludzi na całym świecie.

Aktualnie do naszego działu Business & Customer Intelligence, poszukujemy Specjalisty Business Intelligence, który potrafi wnikliwie analizować dane, interpretować je i umiejętnie przedstawiać wnioski. Jeżeli to brzmi znajomo to poszukujemy właśnie Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie dashboardów analitycznych w Tableau oraz automatyzacja raportowania;
  • przygotowywanie źródeł danych, weryfikacja i poprawa danych, identyfikacja błędów w danych, tworzenie dokumentacji;
  • projektowanie i samodzielne budowanie rozwiązań analitycznych z wykorzystaniem narzędzi BI (Tableau);
  • aktywna komunikacja i współpraca z działami marketingu, kontrolingu, księgowości;
  • wyciąganie wniosków z danych i tworzenie rekomendacji dla zespołów wewnętrznych w firmie;
  • wsparcie dla zespołów wewnętrznych w zakresie obsługi narzędzi i interpretacji danych.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w tworzeniu dashboardów i raportów analitycznych (mile widziane doświadczenie w obszarze analizy danych CRM lub w branży retail, ecommerce);
  • praktyczna znajomość narzędzi do obróbki i wizualizacji danych (np. Tableau, Power BI, Qlik);
  • znajomość języków R lub Python;
  • umiejętność tworzenia zapytań SQL;
  • umiejętność interpretacji danych, łączenia faktów i wyciągania wniosków;
  • rozwinięte zdolności analityczne w obszarze pracy z dużymi zbiorami danych liczbowych;
  • umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach organizacji;
  • umiejętność przekładania potrzeb biznesowych na koncepcję raportu;
  • samodzielność w docieraniu do rozwiązań;
  • chęć uczenia się, ciekawość;
  • dobra znajomość języka angielskiego (wystarczająca dla czytania dokumentacji w języku angielskim).

Mile widziane

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami;
  • znajomość narzędzi z branży e-commerce – np. Google Analytics 4, Google Search Console, Google Tag Manager, Google Ads Manager, Facebook Ads Manager.

To oferujemy

  • współpracę z zespołem specjalistów w swojej dziedzinie, szefami biznesów, marek, marketingu, pełnych pozytywnej energii i zaangażowanych w swoją pracę, od których możesz się dużo nauczyć;
  • realny wpływ na rozwój działu oraz firmy;
  • duże pole do generowania i wdrażania pomysłów usprawniających pracę danego obszaru;
  • przejrzysty zakres zadań i dużą samodzielność w ich wykonywaniu;
  • udział w projektach, kluczowych dla rozwoju marek;
  • możliwość rozwoju poprzez udział w warsztatach i wymianie wiedzy eksperckiej;
  • nowoczesną i komfortową przestrzeń do pracy;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B;
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty MultiSport, dostęp do ubezpieczenia grupowego;
  • po okresie wdrożeniowym – możliwa praca w modelu hybrydowym.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Cyfrowa Foto Sp. z o.o.

Jesteśmy jedną z największych drukarni w Europie. Działamy na styku trzech obszarów - poligrafii, fotografii oraz introligatorstwa. Zajmujemy się drukiem cyfrowym, wytwarzaniem foto-produktów takich jak m.in. fotoalbumy i fotoksiążki.

Nad spełnieniem oczekiwań naszych Klientów pracują zespoły takie jak m.in.: dział operacji i rozwoju obejmujący obszary: produkcji, planowania, koordynacji, ciągłego doskonalenia, technologii, kreacji i rozwoju produktów. Właśnie w tym obszarze poszukujemy koordynatora/team leadera który/a posiada doświadczenie w kierowaniu zespołem, udoskonalaniu produkcji, rozwiązywaniu problemów oraz podejmowaniu inicjatyw w zakresie optymalizacji procesów, funkcjonowania działu, proponowania zmian i nowych narzędzi. Szukamy osób otwartych na nowe wyzwania, nastawionych na współpracę z ludźmi i realizację celów.

Klauzula informacyjna więcej
Specjalista Business Intelligence
ikonaZaczernie