Intec Personal GmbH Co. KG jest prężnie rozwijającą się agencją pracy tymczasowej na rynku niemieckim . Naszym celem jest mieć zarowno zadowolonych pracowników jak i klientów . Na chwilę obecną zatrudnimy:

Spawacze
Fryburg Bryzgowijski
1111201

Obowiązki
- doświadczenie w wykonywanym zawodzie

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- gotowość do pracy na terenie Niemiec

Wymagania

Oferujemy
-  niemiecką umowe o pracę na czas nieokreślony
- wszystkie świadczenia socjalne obowiązujące na terenie Niemiec
- ponadtaryfowe wynagrodzenie + premie
- diete za każdy przepracowany dzień
- stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora
- pomoc w organizacji wyjazdu i zalatwieniu wszystkich formalnosci

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny:

0049 176 8236 8031

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Wiki

Jak ktoś lubi pracę w handlu to z całą pewnością będzie zadowolony.

Kostek

W zeszłym tygodniu rozpocząłem pracę w Ortel. Wrażenia mam pozytywne. Fajni ludzie, fajna atmosfera. Wszystko dobrze wytłumaczone.

Pracownik

To wcale nie jest żart ponieważ firma jest dobra, dobrze się tu pracuje.