HOGO CC
Firma z 10letnim doswiadczeniem. Zatrudniamy ponad 1000 pracownikow w calej Austrii i Niemieczech

Spawacz Wig/ Monachium

Monachium
Spawacz/Wig

Obowiązki

-spawanie metoda Wig
-Przygotowanie metalu do spawania

Wymagania

-certyfikaty spawalnicze
-znajomosc jezyka niemieckiego

Oferujemy

-darmowe zakwaterowanie
-2000€ netto (na reke)

1b56e2c9ca9cf95113acc0ffd6bddc43.jpgHOGO GMBH
WALLERER STRASSE 49
4600 WELS
ÖSTERREICH
T: +43 720 31 00 55 45
F: +43 720 31 00 55 30
M: +43 664 889 44 160
WWW.HOGO.CC

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Monachium

HOGO GmbH