Praca Spawacz TIG, niemiecka umowa o pracę, ok. 2.750€ netto

Dodano: 04.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2750 - 2850 € / miesiąc
Rekrutacja zdalna

Starotec GmbH Erfurt to niemiecka certyfikowana firma z wieloletnim doświadczeniem. W zakresie budowy urządzeń i obsługi technicznej budynków jesteśmy od roku 1998 jednym z najbardziej znaczących pracodawców w sektorze usług personalnych.
Nasze doświadczenie, jako firma montażowa, pracująca na terenie całych Niemiec, jak również zaufanie zdobyte u naszych klientów są solidnymi podstawami do długoterminowego i produktywnego zatrudnienia naszych pracowników.

Oferujemy długoterminowe i stabilne zatrudnienie w niemieckich zakładach pracy.

Posiadamy: Erlaubnis zur Arbeitsüberlassung Arbeitsamt Düsseldorf vom 05.12.1998 - nieograniczony czasowo.

Spawacz TIG, niemiecka umowa o pracę, ok. 2.750€ netto
Monachium

Obowiązki
Do pracy w południowych Niemczech poszukujemy spawacza TIG (blachy+rury).

Wymagania
- wykształcenia kierunkowego lub wieloletniego doświadczenia w spawaniu TIG
 stal kwasowa i czarna (blachy + rury)

- umiejętnoś
ć pracy w zakładach przemysłowych i na budowach

-nie wymagamy aktualnych certyfikatów spawalniczych

-niezawodnoś
ć, chęc do pracy i mobilności

Wymagana komunikatywna znajomość języka  niemieckiego

Oferujemy
- niemiecką umowę o pracę,
- zarobki miesięczne minimum 2,750 euro netto (stawka godzinowa + dieta)
- urlop do 30 dni, dodatki bożonarodzeniowe i urlopowe,
- dodatki za nadgodziny oraz za pracę w niedziele i święta,
- punktualne wypłaty i cotygodniowe zaliczki przelewane na konto polskie lub
  niemieckie rozumieją się same przez się,
- organizację kwater (pokoje 1-osobowe),
- pomoc w uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej,
- rekrutera/koordynatora mówiącego po polsku i niemiecku.

Starotec Erfurt GmbH, Löberwallgraben 12, D-99096 Erfurt
Krzysztof Kürschner

Rekruter personalny
Tel .: +49 3613011418

Ogloszenie dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn, jednakże dla ułatwienia stosujemy rodzaj męski.

W aplikacji proszę zamieścić następująca klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Podanie danych jest dobrowolne, a w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia."