Praca SPAWACZ TIG/MAG

Dodano: dzisiaj
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

SPAWACZ TIG/MAG
Starachowice

Obowiązki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za proces spawania detali wykorzystywanych do produkcji elementów do branży kolejowej, budowlanej, ściśle związanej z ogólnie pojętą techniką grzewczą, elementów wykorzystywanych w transporcie i logistyce oraz innych pokrewnych branżach.

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe kierunkowe lub pokrewne;

  • posiadanie aktualnych certyfikatów na uprawnienia ponadpodstawowe w metodzie MAG (135);

  • umiejętności i uprawnienia w metodach: 135, 131, 141, zaś: 111, 311 – mile widziane;

  • umiejętność i uprawnienia w spawaniu stali stopowych, nierdzewnych lub stopów aluminium będą dodatkowym atutem;

  • umiejętność pracy na dokumentacji spawalniczej (WPS);

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi;

  • otwartość na współpracę w zespole;

  • komunikatywność odpowiedzialność, zaangażowanie;

  • dokładność, rzetelność, sumienność;

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wiedzy i zaangażowania;

  • stabilność zatrudnienia;

  • motywacyjny system premiowy;

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie wiedzy;

  • miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole;

Envo Sp. z o.o.