Dlaczego ABC Work:

  • Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
  • Jesteśmy już 5 lat na rynku
  • Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
  • Pomogliśmy już wielu kandydatom

Spawacz TIG - Irlandia Północna
Irlandia

Zakres obowiązków:

  • Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany podczas rozmowy rekrutacyjnej

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku
  • Uprawnienia spawalnicze
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
  • Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)
  • Umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą
  • Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
  • Zakwaterowanie
  • Stałą opiekę polskiego koordynatora
  • Pomoc w organizacji wyjazdu

Sprawdź nasze aktualne oferty pracyhttp://abcwork.eu/kategoria/pozostale-branze/

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABC Work Sp. z o.o., Sp.k., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Terebelska 67a
21-500 Biała Podlaska

www.abcwork.eu

Leonsjo

Olewam pracę za granicą. Radzę sobie w Polsce. Jest OK.

Mateusz

Zostalem przekietowany do T+K TEMPUS z Berlina. Generalnie nie bylo zle. Procz tego ze wyplata przypadala miedzy 20 a 25 kazdego miesiaca. Obsluga w Tempusie znosna, co potrzebujesz sie to sie dowiesz. Bynajmniej mostow nie spalilem za soba i o to chodzi. Pozdrowienia dla szefa Michaela, p.Doroty, p.Martyny z TK.

Waldek

pojechalem 3 lata temu i pracowałem ponad rok w Berlinie przez nich. Zastanawiam się czy nie wrocić bo wszystko zorganizowane było i jak coś mi było trzeba to faktycznie dzwoniłem do biura i tam się dogadywali z firmą za mnie to znaczy pomagali bo wiadomo ze w urzedowych sprawach ciezko z niemieckim