Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz TIG 141 - Berlin

Berlin

Obowiązki:

  • spawanie metodą TIG 141
  • wysoka precyzja i estetyka spawania
  • inne, charakterystyczne dla stanowiska

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego co najmniej w stopniu podstawowym
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)
  • aktualne uprawnienia spawalnicze
  • doświadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
  • doświadczenie na ww. stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy ustaloną na warunkach niemieckich
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie 11 € / h (brutto) + dieta 60 € netto za każdy przepracowany dzień
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania (możliwość opłacania noclegu przez pracodawcę)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w Berlinie

romek

witam,przepracowałem 2 tygodnie i ile wynosi czas wypowiedzenia?1dzien?2tygodnie?

Marcin Z

Jeszcze nie mogę wiele napisać na razie praca jest w miarę ok, z zaliczką wpadka napisałem 150 dostałem 100 diety mam 30 dziennie , dobrze że żona jest Niemiecką księgową więc lohn rozpracuje mi w 3 sek .

Darek

Czytam opinie i część z nich wzięta jest chyba z d**y!! Pracowałem w DAAR przez pół roku, później zatrudniła mnie bezpośrednio niemiecka firma do której byłem oddelegowany. Zawsze kasa na czas. Nie było żadnych problemów. Jeśli ktoś ma jakieś kwalifikacje i chęci do pracy to nie ma problemu. Zaznaczam, że jak startowałem mój niemiecki był mocno słaby. Nigdy nie było kłopotów z kontaktem z kimś w firmie. Załatwiają mieszkanie, wypłacają zaliczki itd itd ogólnie firma na plus. Ktoś, kto chce pracować będzie zadowolony ze współpracy z DAAR. Polecam!