Praca SPAWACZ TiG 14,00 netto / godz. + Pracodawca opłaca Zakwaterowanie - Niemiecka Umowa - Praca od 29.11. 2021

Dodano: 29.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
14 € / godzinę
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

PRACA - SPAWACZE TIG - NIEMCY - NOCLEG BEZPŁATNY.

MIEJSCE PRACY  BURLADINGEN  OKOLICE STUTTGART.

ZATRUDNIENIE OD 29 LISTOPAD , GRUDZIEŃ  2021 i STYCZEŃ 2022.

NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.

SPAWACZ TiG 14,00 netto / godz. + Pracodawca opłaca Zakwaterowanie - Niemiecka Umowa - Praca od 29.11. 2021
Stuttgart

Obowiązki
ZADANIA - SPAWANIE  CZĘSCI MASZYN  ROLNICZYCH I PRZEMYSŁOWYCH.

Wymagania
WYMAGANIA REKRUTACYJNE
doswiadczenie i umiejetności w spawaniu TIG .
znajomość  jez. niemieckiego  branzowy w rozmowie podstawy.
auto do wyjazdu   jest wymagane.

Oferujemy

Niemiecki Pracodawca poszukuje  Spawaczy TIG   na Projekty do Niemiec.
PRACODAWCA Niemiecka Agencja Pracy . Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Prace.

STAWKA  14,00 EUR netto / godz.
PRACODAWCA organizuje i opłaca Zakwaterowanie - Nocleg Bezpłatny.

Koszty Dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

APLIKACJE CV - KONTAKT
www.rekrutacja.kozow.eu      Email   Aplikuj      BIURO   T  + 48 515 526 657

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak anizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnegniemiecka o przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."