Praca Spawacz TIG + MIG/MAG

Dodano: 30.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
14 - 17 € / godzinę
Rekrutacja zdalna
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

UNIWORK Sp. z.o.o.- Agencja Pośrednictwa Pracy o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie rekrutacji osób poszukujących zatrudnienia na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Holandii i Belgii. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie. KRAZ Nr 19107

Spawacz TIG + MIG/MAG
Antwerpia
22

Obowiązki

Belgijska Firma zatrudni na belgijskich warunkach osoby na stanowisku Spawaczy TIG

Miejsce pracy: Belgia

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za spawanie metoda TIG

Zakres obowiązków:

- Spawanie (spawanie TIG i półautomatyczne)
- Będziesz spawać stalowe stopnie, w większości wykonane z rur.
- Montaż konstrukcji stalowych zgodnie z wytycznymi kierownika warsztatu lub kierownika budowy
- Wyżej wymienione zadania muszą być wykonywane zgodnie z procedurami firmy

Wymagania

- Znajomość języka: komunikatywny angielski
- Doświadczenie w spawaniu TIG i MIG / MAG
- Doświadczenie w spawaniu małych, metalowych elementów, rur, stopniowania.
- Dokładność i punktualność
- Zdolność do pracy pod presją czasu

Oferujemy

- belgijska umowę o pracę
- Wynagrodzenie: od 14 euro brutto/godzina
- Zapewnione zakwaterowanie jednoosobowe
- Możliwość pracy w nadgodzinach
- Praca na długi okres czasu
- Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech tygodniach pracy
- Premia na koniec roku - 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto
- Premia wakacyjna - 17,3% rocznego wynagrodzenia brutto
- Świadczenia na dzieci na każde dziecko
- Zapewniony transport (w zależności od odległości od zakwaterowania)
- Opieka koordynatorów

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."