W celu zatrudnienia bezposrednio u niemieckiego pracodawcy przeprowadzamy rekrutację na stanowiska:

POSZUKUJEMY:
- spawaczay TIG

SPAWACZ TIG
Karlsruhe

Obowiązki:

  • spawanie metoda TIG rurociagow w branzy automobilnej

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy spawaniu metoda TIG
  • podstawowa znaj. j. niemieckiego
  • mile widziany zawód z branży metalurgiczny, mechanik, elektryk itp.
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • stawka 20.00 € h/Brutto
  • diety do uzgodnienia
  • zatrudnienie na niemiecką umowę, na czas nieokreślony, na cały etat
  • mozliwosc pracy w systemie 4:1 (4 tyg. pracy, 1 tydz. pobyt w domu)
  • zatrudnienie bezpośrednio przez niemieckiego pracodawcy i opłacone wszystkie składki
  • dieta do uzgodnienia
  • zakwaterowanie na montażach opłaca pracodawca

Zapraszamy do kontaktu:
0049 36844 309545
www.praca.click

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

Cecylka

Czy może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji o pracy dla asystentki stomatologicznej? Czy to jest opłacalne?

Bubu

Czy dla górników bez znajomości języka w Niemczech znajdzie się jakaś oferta?

Bubu