Zatrudnimy wykwalifikowanych spawaczy w metodzie MAG 135,136,138 do spawania elementów konstrukcji statków pasażerskich w północno-wschodnich Niemczech. Wszystkie pracę prowadzone są na stoczniach w systemie pracy 2-3 zmianowej.

Spawacz Stoczniowy
Rostock
02/10/18

Obowiązki
Spawanie elementów statków

Wymagania
- doświadczenie w spawaniu elementów konstrukcji statków
- aktualny certyfikat spawalniczy w metodzie MAG ( 136/138 )
- podleganie pod Polski system ubezpieczeń przez min. 30 dni (druk A1)
- własne auto (mile widziane)
- zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonaną pracę

Oferujemy
- stawka godzinowa 13,00€ netto
- polską umowę o pracę na pełen etat
- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
- opłacone zakwaterowanie (pokoje 2 osobowe)
- zwrot części kosztów za przejazdy na kontrakcie
- zapewnione maski spawalnicze i elektronarzędzia
- opiekę polskojęzycznego koordynatora
- ubranie robocze
- regularne zjazdy do Polski np. w systemie 5/1
- możliwość otrzymania zaliczki po 1 tygodniu pracy
- regularne i pewne comiesięczne wypłaty

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Rostock

Bomet Sp. z o.o.