Firma ADK Sp. z o.o. składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Kadra działała również w zagranicznych firmach konsultingowych jak i budowlanych. Posiadamy status agencji zatrudnienia oraz certyfikat nr 10690 wydany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.. Nasze działania dotyczą głównie rynku zagranicznego: UK, Irlandia gdzie pozyskujemy klientów.

Spawacz Ślusarz Wielka Brytania

Belfast

Obowiązki:

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPAWACZ/ŚLUSARZ - Wielka Brytania Miejsce pracy: Wielka Brytania, Irlandia Płn. Typ pracy: czas nieokreślony

 Kontrakyt na okres: min. 6 miesięcy

Zakres pracy: produkcja - wytwarzanie/spawanie elementów maszyn budowlanych, rolniczych i nie tylko

Wymagania:

- przesłanie do nas aktualnego CV w j. polskim i angielskim, świadectw pracy, referencji oraz kontaktów do osób, które udzielą pozytywnych referencji wyłącznie emailem poprzez APLIKUJ TERAZ ,
 UWAGA!!! W TYTULE EMAILA ZAWSZE PROSZĘ PODAWAĆ STANOWISKO ORAZ IMIĘ I NAZWISKO. ZNACZNIE UŁATWIA TO PROCES REKRUTACJI.

- udokumentowane doświadczenie w zawodzie min 5 lat,- mile widziana znajomość języka angielskiego (1 osoba na 4 musi znać język),
- wykształcenie kierunkowe - szkoła, kursy itp.,- kwalifikacje potwierdzone odpowiednimi dokumentami, uprawnieniami, certyfikatami- dyspozycyjność,- chęć do wyjazdu za granicę,
- umiejętność pracy w zespole,
- samodzielność w pracy i poza pracą

Oferujemy:

- atrakcyjne zarobki - 10,00 funtów GBP netto na godzinę- umowa z pracodawcą na zasadzie zatrudnienia bezpośredniego,- pracodawca organizuje zakwaterowanie (płatne),
- pracodawca zapewnia transport do i z pracy- opiekę z naszej strony w trakcie trwania pracy