Praca SPAWACZ - NIEMCY

Dodano: 29.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

TNS Sp. z o.o. jest podmiotem gospodarczym działającym na rynku polskim w zakresie produkcji wymienników ciepła i konstrukcji stalowych.

Spółka TNS na rynku krajowym i europejskim, zwłaszcza niemieckim, znana jest od 1989 roku. Specjalizuje się ona głównie w produkcji i montażu wszelkiego typu konstrukcji stalowych i aluminiowych, montażu instalacji przemysłowych oraz ochrony środowiska (instalacje wodociągowe, zbiorniki, instalacje klimatyzacyjne), usługach ślusarsko-spawalniczych oraz szeroko rozumianej obróbce metalu.

TNS wytwarza również kontenery samochodowe, przyczepy i naczepy, czerpaki głębinowe oraz łyżki do koparek. Ponadto Spółka realizowała i realizuje wraz z kooperantami liczne projekty inwestycyjne dotyczące infrastruktury drogowej (konstrukcje mostowe).

SPAWACZ - NIEMCY

Obowiązki

Spawanie metodą MAG 135 – wszystkie pozycje;

Spawanie kontenerów na ciągniki siodłowe;

Praca na hali produkcyjnej.

Wymagania

·       doświadczenie zawodowe;
·       umiejętność czytania rysunku technicznego;
·       podstawowe umiejętności ślusarskie;
·       umiejętność pracy w zespole;
·       zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność.

Oferujemy

·       umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
·       odzież roboczą;
·       atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności i zaangażowania;
·       możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje bez klauzuli RODO nie będą rozpatrywane.: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.