AP VECTOR
Nowoczesna i prężnie rozwijająca się agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim.

Obecnie dla naszego klienta – firmy produkcyjnej, będącej liderem w branży armatury łazienkowej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Spawacz MIG/MAG

Poznań
SWA/810/218/NN

Obowiązki

  • Spawanie elementów metodami MIG/MAG oraz montaż elementów zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Wykonywanie elementów do produkcji armatury łazienkowej

Wymagania

  • Minimum 2 - letnie doświadczenie w pracy na stanowisku
  • Umiejętność spawania metodą MIG/MAG
  • Dokładność w działaniu
  • Rozwinięte umiejętności w obszarze komunikacji interpersonalnej

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o zagranicznym kapitale
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premie miesięczne i kwartalne
  • Pracę w systemie 2-zmianowym (6-14 i 14-22)
  • Szkolenia związane z potrzebami podwyższania kompetencji w firmie
  • Kartę Multisport
  • Wczasy pod gruszą, dofinansowanie obozów i zimowisk dzieci pracowników, wyprawki
  • szkolne dla dzieci pracowników
  • Nielimitowany dostęp do napojów, świeże owoce, jogurty
  • Zakup pracowniczy ubioru
  • Możliwość zakupienia produktów w cenach pracowniczych

Osoby wysyłające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych)

Zapoznaj się z naszą klauzulą RODO: http://www.apvector.pl/rodo.htm

Poznań

AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.