i-Work agencja zatrudnienia rekrutuje pracowników dla różnych sektorów m.in. produkcyjnych, ogrodniczych, spożywczych itp. Każdego dnia otrzymujemy nowe oferty od naszych sprawdzonych pracodawców.
Wiążąc się z nami mają państwo zapewnioną fachową obsługę oraz bezpieczeństwo.
Nasza agencja działa w oparciu o certyfikat Krajowej Agencji Zatrudnienia (KRAZ 15276)

Spawacz MIG/MAG
Sittard

Obowiązki
Dla naszego holenderskiego pracodawcy poszukujemy osób do pracy jako:
SPAWACZ METODĄ MIG/MAG- OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO
Praca w branży motoryzacyjnej, polega na spawaniu tłumików.
Praca na III zmiany.

Wymagania
- chęć długotrwałej współpracy
znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym
prawo jazdy kategorii B
- dyspozycyjność do pracy na trzy zmiany

Oferujemy
- legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
- pomoc koordynatora
- atrakcyjne wynagrodzenia (stawka 12,24€/h + dodatki za II zmianę 114% i za III zmianę 121%)
- wysokie wynagrodzenie co tydzień na koncie pracownika
- zakwaterowanie na czas zatrudnienia
- ubezpieczenie zdrowotne

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w języku angielskim poprzez formularz lub o kontakt telefoniczny pod nr telefonu: +48793193049 lub kontakt mailowy na adres Aplikuj

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz ze stosowną informacją.

W CV proszę o dołączenie klauzuli bez której państwa zgłoszenia nie będą brane pod uwagę:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Sittard

i-Work agencja zatrudnienia