Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Spawacz MAG/MIG - Imielin

Dodano: 05.12.2021

Spawacz MAG/MIG - Imielin
Imielin
#584043

Miejsce pracy: Imielin

Obowiązki:

- praca przy produkcji ogrodzeń modułowych - stalowych i aluminiowych (ogrodzenia ze stali czarnej).

- umiejętność spawania metodą MAG/MIG,

- doświadczenie w pracy na produkcji,

- zaangażowanie i motywacja do pracy.

- umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę bezpośrednio do Klienta,

- pełny etat,

- praca zmianowa,

- stawka godzinowa: 35 zł brutto.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

www.hrappka.pl