Dodano: 28.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

Spawacz MAG (m/k/d)
Osnabrück

Obowiązki

Spawanie metoda MAG
Wykonywanie detali na podstawie rysunku technicznego
Przycinanie, szlifowanie elementow stalowych
Kontrola jakosci

Wymagania

Umiejętności i kompetencje zawodowe
Doświadczenie w pracach związanych ze spawaniem metodą MAG

Oferujemy

Niemiecka umowa pracy i ubezpieczenie zdrowotne
Opieke polskiego koordynatora
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dodatek urlopowy i swiateczny
Odziez robocza

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."