Jestesmy jedna z 10 wiodacych agencji pracy czasowej swiadczacej uslugi z zakresu: pracy czasowej, posrednictwa pracy i doradztwa personalnego

Spawacz MAG

Augsburg

Obowiązki:

Oferta pracy dla spawaczy MAG 135

Praca polega na spawaniu grubych  konstrukcji stalowych

Wymagania:

Od spawaczy wymagamy waznych certyfikatow,

Doswiadczenia zawodowego oraz komunikatywnej znajomosci jezyka niemieckiego.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o prace na czas nieokreslony z gwarancja wszystkich swiadczen socjalnych

Atrakcyjne wynagrodzenie!!

mama

no ciekawe ileu będzie chętnych @lucjusz jak trzema mieć ważne certyfikaty TÜV i własny samochód nawet

Lucjusz

Witam czy ktoś będzie jechał do pracy jako spawacz z tej firmy a chodzi o Lipsk? ?

Lucjusz

Ogłosili sie dziś na www.Spawalnictwo.com Portal z ofertami pracy