Niemiecka firma produkujaca maszyny i urzadzenia dla przemyslu zatrudni spawacza MAG

SPAWACZ MAG
Amberg

OPIS STANOWISKA :
Prace spawalnicze na terenie zakladu / blachy , konstrukcie /

WYMAGANIA :
doswiadczenie na w/w stanowisku
umiejetnosc czytania rys. tech.
komunikatywna znajomosc j.niemieckiego
wlasny transport

OFERUJEMY :
niemiecka umowe o prace + ubezpieczenie
bezplatne zakwaterowanie / pok. 1 osob. /
bezplatne wyzywienie w kantynie na trenie zakladu
wynagrodzenie : 2000 € netto / 160 h

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

SPAWACZ MAG

Amberg

Agencja MULTIJOB Sp. z o.o.