PRAMAR - firma zajmująca się szeroko rozumianymi usługami specjalistycznymi oraz szkoleniami produkcyjnymi, obecnie poszukuje Kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MAG
Konin

Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

потрібна комунікативна польська мова

Obowiązki:

  • spawanie stali czarnej w metodzie 135
  • przygotowanie materiału do spawania
  • dobór parametrów spawania
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku
  • uprawnienia spawalnicze
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • wysoka motywacja do pracy
Oferujemy:
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zakwaterowania
  • pracę na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w systemie 2- zmianowym
  • możliwość dołączenia do pakietu zdrowotnego i ubezpieczeniowego
  • nowy osprzęt i wyposażenie
  • pracę na hali

Więcej informacji pod numerem telefonu:

516-746-890, 691-965-886

PRACA OD ZARAZ!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez PRAMAR Marta Ginther z siedzibą w Bydgoszczy (85-010 Bydgoszcz, ul. Dworcowa 100) również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm).”

Dodatkowo Informujemy:

"Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest PRAMAR Marta Ginther , z siedzibą w Bydgoszczy (85-010 Bydgoszcz, ul. Dworcowa 100, lok.11.) Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt.6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Panu/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne"

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

SPAWACZ MAG

Konin

PRAMAR